2019 / 05 / 22 ( Tre )

UKULĖLIŲ KONKURSAS ‘VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 19:30
  • Stilius: ukulele
  • Bilieto kaina: 3 € | Bilietai parduodami renginio dieną, klubo kasoje nuo 18:30

Groji ukulėle?
Dalyvauk konkurse ‘VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’!

gali dainuoti, gali šokti, net ant galvos stovėti, svarbu kad visą tai darydamas pritartum ukulėle!

Konkurso taisyklės: siųskite atliekamo kūrinio nuorodą youtube, vimeo ar pan. Būtinai parašykite savo amžių, miestą kuriame gyvenate ir kaip planuojate pasirodyti (vieni arba su grupe). Vienam pasirodymui skirta iki 10 min.
Paraiškų laukiame iki 2019m. gegužės 8 dienos el. paštu: konkursas@tamsta.com.

PRIZAI:

I vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei
II Vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei
III Vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei

Daugiau info apie konkursą: +37069836121,

„Virš vaivorykštės“ skirtas skatinti kūrybingumą, nes dauguma pasvajoja užlipti ant scenos, o čia dar gali tai padaryti su ukulėle rankose. Tai – konkursas ne tik muzikantams. Ukulėlė pagarsėjusi kaip greitai valdomas instrumentas, todėl visi, kas jau groja ar vis dar brauko vieną stygą, kviečiami registruotis ir dalyvauti“, – pasakoja „Tamsta“ šeimininkė Ona.

Iš Havajų kilęs instrumentas – nedidelė keturstygė gitara pasaulyje labai išpopuliarėjo prieš keletą metų, internete pasirodžius mėgėjiškiems grojančių ir dainuojančių talentų video. Prie jos populiarumo prisidėjo ir žinomos dainininkės – Zooey Deschanel, Taylor Swift bei Amanda Palmer, per savo pasirodymus grojančios ukulėlėmis. Dar anksčiau ukulėlę į rankas ėmė tokios pasaulinės žvaigždės kaip Joni Mitchell, George Harrison, Marilyn Monroe.
Užsienyje vis dažnėja susibūrimai, kur žmonės susirenka kartu pagroti ukulėle ar sudalyvauti ukulėlių karaokėje. Lietuvoje šio jaukaus instrumento populiarumas dar tik auga. Vienas iš „Tamsta“ klubo tikslų – išpopuliarinti šiltą ukulėlės skambesį mūsų šalyje tiek, kad panašūs renginiai vyktų ir Lietuvoje.

Mielas havajietiškos ukulėlės skambesys neretai klausytoją nukelia į šiltus kraštus. Tokį atsipalaidavusį konkursą gegužės viduryje ir pažada „Tamsta“ klubas.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 680 21 534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.