2018 / 03 / 23 ( Pen )

TORTURED SOUL

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:30
  • Stilius: house
Plačiau


IŠANKSTINIUS BILIETUS PLATINA TIKETA. BILIETAI NUO 10 €.

VISI STALIUKAI JAU REZERVUOTI.

Juodi kostiumai, balti marškiniai su kaklaraiščiais, būgnų lazdelės ir elektrinės gitaros rankose. Elegancija ir beprotybė. Romantika ir maištas. Tokie yra trys muzikos chuliganai iš Bruklino – „Tortured Soul“.

Kostiumuoti amerikiečiai scenoje į visumą jungia iš pažiūros sunkiai suderinamus muzikos stilius – džiazą, house, bliuzą, elektroniką ir klasikinį disko. Jų energingi pasirodymai verčia aikčioti net daug mačiusius šokių muzikos fanus, kadangi house trijulė atlieka gyvai.

Būtent dėl unikalaus skambesio scenos chuliganai surenka įvairią publiką – nuo klasikinio džiazo gerbėjų iki tų, kurie nori išgirsti, kaip, atrodytų, su niekuo nederantis house stilius gali skambėti naujai. Kad trijulė netelpa į jokius rėmus, įrodo ir jų koncertų vietos. Juos kviečia tiek į senas tradicijas turinčius tarptautinius džiazo festivalius, tiek į naktinius klubus, kur plokšteles suka didžėjai.

Patys grupės nariai savo pasirodymus vadina soul muzikos ir savotiško pykčio mišiniu: „Mūsų muzika nėra sunkusis metalas ir ne jausmingasis „emo“. Tai greičiau emocija“, – sako būgnininkas Johnas-Christianas Urichas.

Kiekvienas jų pasirodymas – nenutrūkstamas ritmų ir gyvos improvizacijos šėlsmas, per kurį publika tikrai nestovi vietoje. Būtent lietuvius muzikantai vadina viena geriausių publikų pasaulyje – entuziastinga ir supratinga.