2017 / 12 / 20 ( Tre )

THE SCHWINGS BAND feat. migloko

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: swing | vintage jazz | new orleans
  • Bilieto kaina: 12 €

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

The Schwings Band“ drauge groja apie septynerius metus ir garsėja kaip viena pirmųjų grupių Lietuvoje nuoširdžiai ir labai autentiškai atliekanti ankstyvojo svingo ir čigoniško džiazo melodijas. Šalia muzikos, abejingų nepalieka grupės gebėjimas bendrauti su publika, artistiškumas, muzikavimo džiaugsmas ir gera energija. Nuo pat pirmųjų grupės žingsnių ją lydi saksofonininkas R.Rančys, pelnytai vadinamas vienu produktyviausių savo kartos džiazo muzikantų Lietuvoje, jo projektai sukasi įvairiausių atlikėjų ir žanrų orbitose. „Pastaruoju metu bendradarbiaudami su žinoma atlikėja Migloko, paruošėme autentiško džiazo repertuarą. Sodriam, išskirtinio tembro, dideliam, plačiam dainininkės balsui šis repertuaras idealus. Migloko labai įsijaučia į kūrinį, ji turi puikią muzikinę intuiciją, sakyčiau, šeštąjį jausmą. Ją pakviečiau kartu muzikuoti, nes po ilgesnio laiko, praleisto Olandijoje, šiuo metu Migloko dažniau būna Vilniuje“, – sakė R.Rančys.

Migloko – tai netelpantis į apibrėžimus muzikos reiškinys, stichija ir filosofija. Po šiuo pseudonimu slepiasi jauna menininkė, dabar gyvenanti ir Lietuvoje, ir Olandijoje. Pirmą kartą melomanų ausis Migloko pasiekė prieš šešerius metus. Per tą laiką spėta įsitikinti jos įtaiga ir gebėjimu žongliruoti žanrais esamajame laike. Migloko akiratyje ne tik muzika, taip pat dailė, kinas, kuriami scenarijai, šiuolaikinis šokis. Vis dėl to viena pagrindinių jos inspiracijų ištakų – džiazas ir soul muzika.

THE SCHWINGS BAND:
Migloko – vokalas,
Remigijus Rančys – saksofonas,
Richardas Banys – klavišiniai,
Gediminas Stankevičius – mušamieji,
Gediminas Svilas – kontrabosas.