2016 / 10 / 25 ( Ant )

NIK WEST

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:30
  • Stilius: Pop | Funk | Rock

Bilietų kainos: stovimos vietos 15 €, sėdimos vietos 20 €. Išankstinius bilietus platina TIKETA. Daugiau informacijos: +370 611 56496 arba el. paštu: club@tamsta.com. Vaikams iki 10 metų įėjimas nemokamas.

Lietuvoje pirmą kartą savo koncertą surengs talentingoji Nik West

 

Antradienį, spalio 25d., Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ pirmą kartą pasirodys viena talentingiausių XXI amžiaus atlikėjų Nik West. Ji – išskirtinės išvaizdos dainininkė, elektrinės bosinės gitaros virtuozė, savo muzikoje pateikianti funk, rock bei soul stilių sintezę.

Nik West – jauna, 25 metų atlikėja, spėjusi sukaupti pavydėtinos patirties: ji grojo kartu su Lenny Kravitz, Dave Steward, John Mayer, Marcus Miller ir kitais žymiais atlikėjais. Muzikos legenda Prince mėgo sakyti, kad Nik West jį įkvėpia. Turbūt todėl Nik West buvo laikoma Prince mūza, geriausia drauge, kuri kartu su juo energingai grodavo didžiausiose scenose.

Nepaisant to, kad genialioji muzikantė akomponavo bei kartu dirbo su garsiausiais pasaulio atlikėjais, ji kuria unikalią muziką, kuri užburia ir nepaleidžia. Jos pirmasis albumas „Just In The Nik Of Time“, turėjęs tapti instrumentiniu projektu, pabrėžė ne tik pripažintus Nik West gitaros įgūdžius, tačiau ir stiprų vokalą.

Ilgai lauktas antrasis Nik West albumas „Say Somethin’“, išleistas dar šią vasarą, giliau atskleidžia spalvingą atlikėjos asmenybę bei muziką. Tai naujas lapas Nik West kūryboje. Dabar ji – visiškai naujo stiliaus bei išvaizdos muzikantė, vis dar meistriškai žaidžianti su funk ir rock stilių natomis. Atlikėja nuolat stebina savo klausytojus, taip tik sustiprindama atspalvius savo kūryboje.

„Nick West yra XXI a. menininkė su neišsenkančiu bagažu talento bei muzikinių įgūdžių“, – taip apie žaviąją atlikėją atsiliepia vieno garsiausių pasaulio muzikos leidinių „Billboard“ žurnalistas Alex Henderson. Komplimentų Nik West negaili ir daugybė muzikos garsenybių.

Eurythmics muzikantas Dave Stewart ją apibūdina kaip “Moteriškąją Lenny Kravitz”. Pats Lenny Kravitz Nik West vaizduoja taip: „Ji yra pilna energijos, funk‘o dvasios, o jos įvaizdis – karštas!”. Legendinis bosistas Marcus Miller teigė: „Kai kas nors patraukia Prince bei Micheal Jackson‘o muzikos režisieriaus dėmesį, tu tiesiog žinai, kad tas žmogus yra kažkas ypatingo!“

Nuostabūs žodžiai apie Nik West ne veltui sklinda iš pasaulyje labiausiai pripažintų muzikos atstovų lūpų, tad išvysti ir išgirsti šią ryškiaspalvę atlikėją – ypatinga dovana kokybiškos muzikos mylėtojams.

Vienintelis įspūdingosios atlikėjos Nik West koncertas Lietuvoje vyks jau spalio 25 dieną, gyvos muzikos klube „Tamsta“.