2017 / 10 / 21 ( Šeš )

Mano Juodoji Sesuo ‘Svetimi’ pristatymas

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:30
  • Stilius: electronica | gothic | rock
  • Bilieto kaina: 6 €. BILIETAI PARDUODAMI TIK RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE nuo 19:00.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

Grupė „Mano juodoji sesuo“ savo pirmąją vinilo plokštelę „Svetimi“ pristatys Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Prieš mėnesį Lietuvos muzikinę padangę nustebinusi pirmos vinilo plokštelės išleidimu albumui „Svetimi“, grupė „Mano juodoji sesuo“ ją pristatys visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Gerbėjų ir radijo stočių simpatijas pelnęs įrašas bus pristatytas spalio 21 dieną Vilniuje klube „Tamsta“, spalio 28 dieną Klaipėdoje gyvos muzikos bare „Jazzpilis“ ir lapkričio 4 dieną Kaune klube „Largo“.

„Mano juodoji sesuo“ – vieninteliai darkwave muzikos vėliavnešiai Lietuvoje nuo 1991 metų

Jau daugiau nei 25 metus gyvuojanti grupė iš Kauno, pelnytai laikoma pirma ir vienintele Lietuvoje, kuri kuria darkwave stilistikos muziką. Nepasidavusi laikui ir madų vėjams „Mano juodoji sesuo“ visą laiką liko ištikimi sau ir jau ketvirtį amžiaus groja gilią, romantišką ir, tuo pačiu, kieto skambesio garsą.

Per savo istoriją “Mano juodoji sesuo” yra karaliavusi tiek radijo stočių M-1, tiek Radiocentras topų pirmose vietose. Grupei teko koncertuoti stambaus mąsto užsienio festivaliuose, tokiuose kaip „Castle Party“ ar „Dark East music Meeting“. Be to, ji dalyvavo ir legendinės grupės FOJE „Kai perplauksi upę” turo baigiamajame koncerte, Vilniaus Vingio Parke. O ir pats Andrius Mamontovas yra akomponavęs būgnais grupei jos koncerte.

Per savo istoriją „Mano Juodoji sesuo“ yra sugrojusi arti 300 koncertų, dalyvavusi didžiausiuose alternatyvios muzikos Lietuvoje festivaliuose, kaip „Mėnuo Juodaragis“ ar „Kunigunda Lunaria“. Bei viena scena dalinosi su tokiomis darkwave muzikos legendomis kaip „Covenant“ iš Švedijos, “VNV Nation” iš Vokietijos ar “The Crüxshadows” iš Jungtinių Valstijų.