2018 / 05 / 16 ( Tre )

Ukulėlių konkursas ‘VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 19:30
  • Stilius: konkursas
  • Bilieto kaina: 3 € | Bilietai parduodami klubo kasoje nuo 19:00 val.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: +370 680 21 534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

Virš vaivorykštės“ skirtas skatinti kūrybingumą, nes dauguma pasvajoja užlipti ant scenos, o čia dar gali tai padaryti su ukulėle rankose. Tai – konkursas ne tik muzikantams. Ukulėlė pagarsėjusi kaip greitai valdomas instrumentas, todėl visi, kas jau groja ar vis dar brauko vieną stygą, kviečiami registruotis ir dalyvauti“, – pasakoja „Tamsta“ šeimininkė Ona.

Iš Havajų kilęs instrumentas – nedidelė keturstygė gitara pasaulyje labai išpopuliarėjo prieš keletą metų, internete pasirodžius mėgėjiškiems grojančių ir dainuojančių talentų video. Prie jos populiarumo prisidėjo ir žinomos dainininkės – Zooey Deschanel, Taylor Swift bei Amanda Palmer, per savo pasirodymus grojančios ukulėlėmis. Dar anksčiau ukulėlę į rankas ėmė tokios pasaulinės žvaigždės kaip Joni Mitchell, George Harrison, Marilyn Monroe.

Užsienyje vis dažnėja susibūrimai, kur žmonės susirenka kartu pagroti ukulėle ar sudalyvauti ukulėlių karaokėje. Lietuvoje šio jaukaus instrumento populiarumas dar tik auga. Vienas iš „Tamsta“ klubo tikslų – išpopuliarinti šiltą ukulėlės skambesį mūsų šalyje tiek, kad panašūs  renginiai vyktų ir Lietuvoje.

Mielas havajietiškos ukulėlės skambesys neretai klausytoją nukelia į šiltus kraštus. Tokį atsipalaidavusį konkursą gegužės viduryje ir pažada „Tamsta“ klubas. Juolab, kad jo vedėju pasirinktas ne mažiau atsipalaidavęs grupės „Baltasis Kiras“ lyderis, vokalistas ir gitaristas Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas.

Sužavėjusiems charizma, nuoširdumu ar ukulėlės technika, muzikos klubas „Tamsta“ žada įteikti vertingų prizų. Nugalėtojų laukia naujos ukulėlės, stygų komplektai, o pirmos vietos laimėtojo – ir vokalinis mikrofonas.

Dalyvauja:
Red Cheeks
Seses Channel https://www.youtube.com/c/SesesChannel
Marija Aizenaite
– Miglė Miknevičiūtė ir Kęstutis Miknevičius (Miglė ir Tėtis)
– Ugnius Raugalas https://soundcloud.com/ugas
– Agota Vidrinskaitė https://www.facebook.com/agota.vidrinskaite
Greta Jarmalavičiūtė
– Valentinas Ilarionovas
– Kristina Volkovė
– Guoda Laurinavičiūtė ir Bartė Bartaševičiūtė
– Emilija Kandratavičiūtė
– Grupė ‘Nei penki, nei devyni’
– Lukrecija ir Adelė
– Rasa ir Ignas
Scenoje pasirodys ir komisijos nariai, duetas Bambalam: Julija Ritčik (4Fun) ir Laimonas Staniulionis!


PRIZAI:
I vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei + vokalinis AKG mikrofonas.
II Vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei
III Vieta – Flight Ukulele + 5 komplektai D’Addario and Co. stygų Ukulėlei.


Daugiau info apie konkursą: +3706983612

VIRŠ VAIVORYKŠTĖS

Laikas pakilt virš vaivorykštės! gali dainuoti, gali šokti, net ant galvos stovėti, svarbu kad visą tai darydamas pritartum ukulėle! Konkursas 'Virš vaivorykštės' 🙂

Posted by Tamsta Club on 2018 m. balandis 18 d.