2017 / 09 / 16 ( Šeš )

KITI KAMBARIAI

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:30
  • Stilius: synthpop | new Wave | new Romantic
  • Bilieto kaina: 10 € | su LSP, ISIC 8 €. Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 19:00.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

Išsiskyrus grupei Foje, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas sukūrė kelis muzikinius projektus –  Vasaris, Pypl, Migloko-Pypl. Ieškodami savo muzikinės krypties jie išbandė įvairius žanrus, bet 2016 metų vasarą, susitikę su buvusiu Flamingo vokalistu Žilvinu Sebeika grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su Foje.

Ir dabar jie čia – su naujomis dainomis ir nauju pavadinimu Kiti Kambariai.

Ką reiškia Kiti Kambariai? Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame.

Grupės balsu tapęs Žilvinas Sebeika pritapo iš karto. „Ilgai ieškojome žmogaus, kurio muzikinis skonis, balsas ir, svarbiausia, charakteris atitiktų mūsų įsivaizdavimą. Pirmi keli akordai pagroti su Žilvinu nepaliko abejonių – tai tas trūkstamas elementas. Jo atėjimas į grupę sudėliojo visus taškus ir dabar skambame taip, kaip norėjome.“

Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu “Kiti Kambariai”, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė “Foje”.

Muziką kuria visa grupė, tekstus – Algis Kriščiūnas.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums vis dar svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų.“

Grupė Kiti Kambariai yra:
Arnoldas Lukošius – klavišiniai
Žilvinas Sebeika – vokalas, gitara
Algis Kriščiūnas – būgnai
Darius Burokas – bosinė gitara