2018 / 01 / 18 ( Ket )

Justinas Jarutis

  • Durys: 19:30
  • Renginio pradžia: 20:30
  • Stilius: pop | folk | country
  • Bilieto kaina:
Plačiau


BILIETAI IŠPARDUOTI!

ĮSIGIJUS SĖDIMUS BILIETUS – BŪTINA VIETŲ REZERVACIJA. NEREZERVAVUS VIETOS BUS PARENKAMOS ATSITIKTINE TVARKA.

 

Justinas Jarutis – atlikėjas, dainų kūrėjas, labiausiai žinomas kaip grupės “Freaks On Floor” narys sausio 18 dieną kviečia klausytojus į pirmąjį solinį koncertą Vilniuje, klube “Tamsta” “Man tai bus pirmas tokio pobūdžio koncertas. Prieš beveik metus, gimus mūsų dukrai Adelei, aš vis daugiau būdavau namie ir grodavau jai su ukulėle ar akustine gitara. Taip gimė visos mano pirmojo albumo dainos. Debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba “Ymir Audio” garso įrašų studijoje. “Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei su Freaks On Floor. Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, – pasakoja atlikėjas. “Koncerte “Tamsta” klube sugrosiu visus kūrinius iš pirmojo albumo, taip pat jau gerai žinomas dainas “At the Sun”, “You”, “Sleepwalker”, įrašytas su kitais atlikėjais.” Tai bus debiutinio albumo pristatymas klausytojams. Pirmasis albumo singlas “Stay With Me”, kurį J. Jarutis įrašė kartu su atlikėja Moniqué, “Youtube“ platformoje yra perklausytas jau daugiau nei 100 000 kartų.

Scenoje kartu dainas atliks pritariantys muzikantai, kai kurie kūriniai suskambės duetu: „Manau, ant scenos su manimi pasirodysiantys atlikėjai bus malonus siurprizas publikai”, – sako Justinas. Tai bus kol kas vienintelis solinis Justino Jaručio koncertas.

* ATSIPRAŠOME, Į ŠĮ RENGINĮ TAMSTA KLUBO KORTELĖS IR KVIETIMAI NEGALIOJA.

Mieli lankytojai, prašome su savimi turėti asmens amžių liudijantį dokumentą (pasas, asmens tapatybės kortelė arba teisės).