2018 / 04 / 26 ( Ket )

JURGIS BRŪZGA: 4 LOVE

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: pop soul
Plačiau


STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 680 21 534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietą.

 

Dainų autorius ir atlikėjas Jurgis Brūzga, sėkmingai pasirodęs nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje, nori padėkoti visiems už palaikymą. Atlikėjo daina „4 Love” sulaukė didžiulių žiūrovų ir komisijos narių simpatijų. Už kiekvieną meilės kupiną balsą ar palaikymo komentarą balandžio 26 d. Jurgis kviečia į gyvo garso koncertą muzikos klube Tamsta.

 

„Ačiū visiems už vieną smagiausių muzikinių patirčių gyvenime. Noriu padėkoti kiekvienam asmeniškai žiūrėdamas į akis. Per tas dvi valandas muzikos klube Tamsta, manau, kad spėsiu tai padaryti,” – šypsodamasis į koncertą kviečia J. Brūzga.

 

Daugeliui žinomas, kaip funk ir soul muzikos žanrų atlikėjas, Jurgis nauju „Eurovizijos” kūriniu „4 Love” itin džiaugiasi. Pasak paties J. Brūzgos – kūrinys žymi naują jo muzikinį etapą.

Šiuolaikinių ir modernaus skambesio kūrinių atlikėjo programoje tik daugėja. Gyvo garso koncerte tarp gerai žinomų debiutinio dainininko albumo „175” kūrinių, bus pristatytos ir naujos dainos.

 

„Koncertas – už visas įmanomas meilės formas, su visomis galimomis „4 Love” versijomis, senais gerais kūriniais bei muzikinėmis staigmenomis klausytojams,” – geros nuotaikos ir energijos užtaisą pasirodyme žada J. Brūzga.