2018 / 04 / 06 ( Pen )

EDUARDO GIMENEZ albumo „Užmirštųjų rojus“ („Paraiso de los olvidados“) pristatymas

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: tango
Plačiau


Išankstinius bilietus platina TIKETA.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS tel. +370 680 21534 arba club@tamsta.com. Staliuko rezervacija papildomai nekainuoja.

 

Argentinietiško tango ir lietuviškos nostalgijos perlas, naujas E.Gimenezo albumas

Eduardo Šlekys Gimenezas Tamstoje pristatys savo naujausią albumą „Užmirštųjų rojus“ („Paraiso de los olvidados“). Lietuviams geriausiai pažįstamas kaip tango mokytojas ir atlikėjas E.Gimenezas šįkart pasirodys kiek neįprastu amplua. Akustiniame koncerte pirmąkart nuskambės jausmingi ir vilties kupini kūriniai iš trečiojo autorinio E.Gimenezo albumo.

Du albumus („Perplaukus upę“ ir „Vėjas“ su Leon Somov) pristatęs E.Gimenezas džiaugiasi, jog naujausia plokštelė „Užmirštųjų rojus“ atspindi naują, šviesų jo paties gyvenimo etapą. Kūriniai daugiausia kalba apie asmeninius atradimus: „Maždaug prieš dvejus metus supratau, kad pirmiausia privalau išgirsti savo vidinį balsą, būti tyloje ir klausyti Dievo. Buvau pavargęs gyventi pagal aplinkos primestus standartus ir nuostatas. Būtent tada atsirado aiškus vidinės laisvės ir pasitikėjimo jausmas, žinojimas, kas yra tikroji tiesa.“ – kalbėjo E.Gimenezas.

Kaip ir paties E.Gimenezo gyvenimas, albumo „Užmirštųjų rojus“ kūriniai dvelkia dviejų kultūrų – lietuviškos ir pietų amerikietiškos – sinteze. Autoriaus dainos savyje talpina tiek aistringojo tango dvasią, tiek mąslumu ir filosofija persmelktą lietuvišką nostalgiją. Dainų tekstai kalba apie drąsos, tiesos ir Dievo paieškas, pamiršus save atsirandantį susvetimėjimą su mus supančia aplinka.

„Šis albumas kartu yra refleksija apie Vakarų visuomenę, kurios dalimi esame; apie vidinį ir išorinį susvetimėjimą; apie tai kad, nepaisant aplinkos spaudimo, iš tiesų turime laisvę rinktis, kaip gyventi. Tik sugrįžę į save galime sugriauti mus skiriančias sienas.“ – plokštelę pristatinėjo E.Gimenezas, pirmąkart tapęs albumo prodiuseriu ir dalies aranžuočių atlikėju. „Šią muziką kūriau daugiau nei dvejus metus, man buvo svarbu išlaukti, kad ji taptų nepavaldi laikui. Norėjau, kad dainos skambėtų būtent taip, kaip jas sukūriau – jos atspindi labai svarbų ir šviesų mano kūrybinio gyvenimo etapą.“ – pridūrė jis.

Kartu su E.Gimenez balandžio 6 d. scenoje gros tiek gerai pažįstami ir kartu muzikuojantys profesionalai, tiek jauni atlikėjai. Akustiniame koncerte taip pat nuskambės populiarieji tango kūriniai.

ATLIKĖJAI:
Eduardo Šlekys Gimenez – vokalas
Feliksas Zakrevskis – fortepijonas
Tadas Dešukas – smuikas
Toma Šakytė – pritariamas vokalas
Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara
Vytis Vainilaitis – mušamieji